Pirate Storm Hack Do Pobrania – Doładuj Diamenty i Złoto 2018

Pirate Storm to kolejna, świetna gra MMO w której wcielasz się w postać pirata z własnym statkiem, którego głównym celem jest odkrywanie zatopionych skarbów, zabijanie kolejnych morskich potworów oraz walki z innymi graczami.

 

Producentem gry jak i wydawcą jest Bigpoint. Dziś do tej pirackiej gry prezentujemy zaprojektowany specjalnie na wasze prośby program pirate storm hack na diamenty, dzięki któremu uzyskasz o wiele szybciej potrzebne surowce do rozwoju swojego statku oraz załogi, a także uzyskasz walutę premium o którą bardzo ciężko.

pirate storm hack

 


pirate storm hack przed i po


Pirate Storm – Opis Gry

Twórcy dla każdego gracza przygotowali około stu misji, każda z nich wymaga innych środków do wykonania a nagrody są zróżnicowane i uwarunkowane przez poziom doświadczenia gracza w momencie kiedy podejmuje się wykonania danej misji.

 

Do naszej uciechy został oddany ocean, który podzielony jest na trzy obszary. Różnią się one znacząco poziomem trudnośći jak i częstotliwością występowania potworów oraz wielkością i unikalnością skarbów.

 

Oczywiście jak to bywa w grach przeglądarkowych online, prócz walki z potworami, eksploracja mapy oraz poszukiwaniach skarbów możemy podejmować walkę z innymi graczami w trybie pvp. Tryb ten jest bardzo dobrze rozbudowany, dzięki czemu starcia mogą odbywać się między wieloma przeciwnikami na raz.

 

Stworzone zostały specjalne areny, na których walki są jeszcze ciekawsze i serwery pracują o wiele wydajniej. Za kolejne zwycięstwa zostajemy obdarowani punktami rankingowymi, przez które pniemy się w górę rankingu sezonowego.

Pirate Storm Hack – Opis Programu

Pirate storm bot free to kolejna z niesamowicie pomocnych opcji naszego programu. Dzięki funkcji bota będziesz mógł doładować sobie diamenty i złoto. Dodatkowo możliwe jest by ustawić swoje konto na automatycznie poszukiwanie skarbów w danym obszarze a także walkę z przeciwnikami (potworami oraz innymi graczami). To wszystko uzyskasz w pełni za darmo z naszej strony.

 

Wystarczy pobrać plik i go uruchomić na swoim urządzeniu (możliwa jest uruchomienie na urządzeniach z android oraz iOS). Użytkowanie jest w pełni bezpiecznie i nie grozi blokadą konta gracza. Zachęcamy również do pozostawienia swojej recenzji w odpowiedniej do tego sekcji, po kilku dniach użytkowania pirate storm kody bonusowe.


Aby pobrać nasz pirate storm hack na diamenty i złoto kliknij w poniższy przycisk!

TWOJA REAKCJA NA NASZ WPIS

Leave a Reply

Translate »