X

Ikariam Hack Na Ambrozje i Złoto 2018!

Ikariam Hack Do Pobrania – Doładuj Ambrozje i Złoto 2018

Ikariam Hack 2018 to nasze kolejne dzieło do gry Ikariam. Jak dobrze wiesz jest to jedna z najbardziej popularnych przeglądarkowych gier strategii czasu rzeczywistego. Jest to gra oparta na zasadzie free to play co według twórców oznacza, że wszystko co jest dostępne w grze możemy uzyskać bez wydawania pieniędzy.

 

Każdy gracz, który miał jednak do czynienia z produkcjami przeglądarkowymi wie, że aby osiągnąć wysoki poziom w rankingu trzeba zainwestować pieniądze. Mamy dla Was ciekawą propozycję, jaką jest właśnie ikariam cheat download. Pozwoli on nam na pozyskanie waluty premium (jaka jest ambrozja) bez żadnych kosztów oraz w bardzo krótkim czasie, oraz złota.Ikariam – Opis Gry

Ikariam to gra, w której na start rozgrywki otrzymujemy małą osadę, a naszym celem jest przekształcenie jej w ogromne imperium. Ten tytuł nie różni się zbyt wiele od panujących obecnie gier o podobnym charakterze.

 

Podstawowymi surowcami w grze są: drewno, wino, siarka, złoto, kryształ oraz marmur. To właśnie z pomocą tych wszystkich surowców musimy stworzyć nasze imperium. To, co wyróżnia tę produkcję na tle innych to fakt, że każdy gracz na swojej wyspie posiada tylko 2 surowce.

 

Co za tym idzie, już od początku gry musimy wdawać się w interakcje z innymi graczami, aby zakupić potrzebne nam surowce do kolejnych budynków.

Ikariam hack – Opis Programu

Ikariam kody na surowce pozwolą nam wykorzystać nasz świat jeszcze bardziej. Pomogą określić najlepszą pozycję naszych kolejnych osad, tak by czerpać, jak największe zyski z handlu. Ikariam bot download to kolejna funkcja programu, którego udostępniamy dzięki której będziemy mogli ustawiać budowę pomimo braku surowców co oznacza, że żadne surowce się u nas nie zmarnują.

 

Kolejna ciekawostką są kody do ikariam na pieniądze, które pozwalają nam w bardzo efektywny sposób zakupować dany surowiec automatycznie, po najniższej cenie w momencie, gdy tylko pojawi się na rynku. Nie zastanawiaj się, czy warto. Wystarczy poczytać sekcję komentarzy, aby przeczytać recenzje pozostałych użytkowników tego autorskiego programu, jaki oferujemy w pełni za darmo.


Aby pobrać nasz ikariam hack 2018 i doładować sobie złoto i ambrozje kliknij w poniższy przycisk!

Categories: MMO
admin :Na co dzień programista w Warszawskiej firmie IT. Po godzinach moder aplikacji iOS i Android. Od dziecka lubi grzebać w plikach źródłowych gier. Ma obsesję na punkcie swojej fryzury!