Gladiatus Bot Do Pobrania – Doładuj Rubiny i Złoto 2018

Czy włożyłeś już zbroję? Bo już za moment przeniesiesz się na arenę i zmierzysz z innym gladiatorem. A może wolisz walczyć z kreaturami podczas wypraw?! To i wiele więcej czeka na Ciebie w Gladiatus! Przeglądarkowa gra zapewnia nam zabawę na długie godziny, oferuje nam ponad 100 różnych przeciwników, ponad 1000 dostępnych przedmiotów, wiele ekscytujących wypraw i walk, możliwość założenia własnej gildii!

 

Gra jest fenomenalna, ale… No właśnie jak praktycznie każdy tytuł ma pewne ale. Rubiny, no właśnie rubiny, waluta premium w grze, która swoją cenę ma całkiem wysoką, ale Wy macie nas, a My doświadczoną ekipę która tworzy dziesiątki, albo i setki odpowiednich programów. Dziś oficjalnie udostępniamy Gladiatus Bot do pobrania dla każdego!

Gladiatus Bot Na Rubiny i Złoto Do PobraniaGladiatus Bot Czyli Najlepszy Hack Do Gry Gladiatus

Dzisiaj mamy dla Was rozwiązanie na nielimitowane rubiny i złoto. Prezentujemy Wam… Gladiatus Hack na kase! Tak, to on. Jest wreszcie gotowy i dostępny do pobrania. Nasz nowy program gladiatus bot 2018 oferuje Wam doładowanie Waszego konta w rubiny i złoto. Bezpieczeństwo ponad wszystko – to jedna z najważniejszych cech naszych projektów, dlatego nie wymagamy od użytkowników naszych programów podawania żadnych haseł do kont, czy adresów email.

 

Gladiatus hack na złoto łączy się z serwerami gry i zmienia dane na temat dostępnej ilości złota i rubinów na naszym koncie w grze. Jedyną jego wadą jest to iż na dodanie naszych rubinów i złota musimy czasem czekać, aż do 5 minut. Jest to niestety spowodowane czasem jaki potrzebny jest na prawidłowe połączenie się z serwerami gry. Nie udało nam się skrócić tego czasu choć nadal nad tym pracujemy i być może w najbliższej aktualizacji gladiatus hack na kase doczeka się nieco przyśpieszonego działania.

 

Gladiatus Bot – Instrukcja Działania

  1. Korzystanie z naszej aplikacji jest dziecinnie proste. Jednak na wszelki wypadek dodajemy krótką informację na temat jak prawidłowo z niego skorzystać.

2. Pobierz i rozpakuj Gladiatus Hack.rar

3. Uruchom plik Gladiatus Hack.exe

4. Zaloguj się na swoje konto w grze i wybierz swoją przeglądarkę ( do wyboru Mozilla Firefox, lub Google Chrome)

5. Wybierz interesującą Cie ilość złota i rubinów, a następnie kliknij przycisk Start i odczekaj 4-5 min, aż stan gry się zaktualizuje.

6. Gotowe ! Ciesz się dodanymi rubinami i złotem!

Na koniec przedstawiamy Wam przykładowy efekt jak sprawił się nasz gladiatus hack na kase podczas przeprowadzonych testów!

gladiatus bot po użyciu


Pobierz nasz gladiatus bot pl klikając w poniższy przycisk!


TWOJA REAKCJA NA NASZ WPIS

Leave a Reply

Translate »